Zamknij ulubione mieszkania Ulubione mieszkania 0

Mój koszyk

Wiadomość została wysłana.
Wyślij ponownie.

Zobacz na stronie | Wygeneruj plik PDF

Dodaj mieszkania do ulubionych.

Deweloper

Solidne fundamenty

Specjalizujemy się w nowoczesnym budownictwie komfortowych nieruchomości mieszkaniowych. Nasze doświadczenie oparte jest o zrealizowane z sukcesem duże inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

Fakt, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi specjalistami i wykorzystujemy materiały jedynie o najlepszym standardzie, zapewnia nam najwyższą jakość realizacji projektów. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań, dbałość o bezpieczeństwo i o każdy szczegół wykonania projektu każdorazowo gwarantują nam sukces.

Wizja i rozwój

Działamy z rozmachem, w pełni rozumiejąc wyzwania jakie stoją przed branżą deweloperską. Z zadowoleniem obserwujemy jak zbudowane przez nas budynku tętnią życiem.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycje planujemy w oparciu analizy i przemyślane działania, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawszą z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Zapewniamy wysoki komfort w przystępnej cenie.

Peira

PEIRA Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Matejki 9, 91-402 Łódź
KRS: 0000533855 NIP:7252080249
REGON: 36022098400000

OSKAR

Budujemy OSIEDLE OSKAR na rogu ulic Rąbieńskiej i Cedry. Do wyboru są lokale 2, 3 i 4 pokojowe.

Na ogrodzonym terenie park ze starodrzewiem. Więcej tutaj

 

Srebrzyńska Park

Przy ul. Srebrzyńskiej w ramach I etapu powstał budynek z 73-lokalami. Rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż kolejnego etapu Srebrzyńska Park III. Znajdź mieszkanie.

Helińskiego Park

Kolejną inwestycję zrealizowaliśmy na Radogoszczu. Budynek z 55 lokalami oddany został do użytku  pierwszym kwartale 2019 roku. Wszystkie mieszkania sprzedane.

Oliwkowe

Zbudowaliśmy przytulny budynek wielomieszkaniowy przy ul. Przybyszewskiego 211.
z 60 mieszkaniami.

Wszystkie mieszkanie sprzedane.

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00
i w sobotę w godz. 10.00-14.00.

Jeśli chcesz spotkać się z nami lub obejrzeć mieszkanie
– zadzwoń i uzgodnij termin ze sprzedawcami.

 

Formularz kontaktowy

Wiadomość została pomyślnie wysłana.

Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies,
zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Więcej | Akceptuję

zamknij

Informujemy, że:

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Matejki 9.

2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email: iod@peira.pl

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia kontaktu, prezentacji i przekazania oferty drogą elektroniczną lub telefoniczną

4. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat

5. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego

6. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować brakiem możliwości podjęcia działań związanych z obsługą formularza